Vakantie op je camping in La Londe
daar hoor beslist een dagje op het strand van Pellegrin bij!
Zand- en kiezelstrand in Bormes, Zuid-Frankrijk
Het strand van Pellegrin kun je makkelijk vanaf de camping te voet bereiken
En wat een beloning als je er eenmaal bent!

Het strand van La Pointe du Pellegrin

Kiezelstrand – bereikbaar te voet of via zee (niet bewaakt)
Betaald parkeren bij het strand van Le Pellegrin – schaduwrijk – rookvrij

We willen absoluut de baai van La Pointe du Pellegrin in Bormes-les-Mimosas onder uw aandacht brengen: een klein, vredig paradijsje, ideaal voor een ontspannen moment aan zee tijdens uw vakantie in deVar.

La Pointe du Pellegrin: een parel van rust in een beschutte omgeving

Droomt u van een moment van rust met het geluid van de golven op de kiezels? La Pointe du Pellegrin, in de gemeente Bormes-les-Mimosas, is een natuurpareltje aan de kust van de Var die liefhebbers van zee en authenticiteit zeker zal bekoren.

Een ongerepte baai in het hart van de Var

La Pointe du Pellegrin ligt tussen het strand van Le Pellegrin, dat het verlengt, en het fort van Brégançon. Deze plek heeft ons altijd al verleid door haar wilde schoonheid. Het heldere water en de pijnbomen vormen een waar mediterraan schilderij.

De plek wordt steeds bekender, maar wie haar buiten het seizoen of vroeg in de ochtend bezoekt, ontsnapt aan de toeristische drukte. Wat overblijft zijn de natuur, de zee en het zachte levensritme.

Waarom kiezen voor dit strand tijdens uw vakantie?

  • Voor de rust: ver weg van de drukte is dit de perfecte plek om te ontspannen en van de zon te genieten.
  • Voor de ongerepte omgeving: het gebied is beschermd en biedt een intacte natuur voor liefhebbers.
  • Voor het eilandje: een toevluchtsoord voor de zeefauna en -flora. Zee-egels, bekende vissen (zeebaars, trekkervis, zeebrasem, lipvis…), kleine octopussen, krabben en, met een beetje geluk, zeesterren… maar ook de beroemde Posidonia-velden en sponzen
    Het pijnbomenbos van de baai en de rustige omgeving rond het eilandje maken het soms mogelijk om meeuwen en zelfs Jan-van-genten te observeren.
  • Voor de rustige activiteiten: zwemmen, snorkelen of gewoon ontspannen in de schaduw van de pijnbomen.
  • Voor de goede bereikbaarheid: het strand ligt tussen Le Lavandou en Hyères en is met de auto goed bereikbaar. Een klein pad door de wijngaarden maakt de wandeling ernaartoe extra charmant.

💡 Het kleine extraatje van de camping (speciaal voor vroege vogels): een thermosfles met koffie of thee, een stop voor een verse croissant in de campingwinkel, en u bent klaar voor een bijzonder moment… een droomontbijt met de voeten in het water, op het frisse uur waarop de rest van de wereld nog ver weg is van het strand…

Praktische tips

  • Ideale periode: buiten het seizoen (mei, juni of september), om de drukte te vermijden en volop van de zee en de zon in de Var te genieten.
  • Parkeren: betaald parkeren, met directe toegang voor voetgangers tot het strand.
  • Respect voor de natuur: La Pointe du Pellegrin is een beschermd natuurgebied, denk eraan uw afval mee te nemen en de natuurlijke omgeving te behouden.

In het kort

Deze enclave is een waar Coin de paradis®! Voor wie op zoek is naar een rustige ontsnapping, geeft het strand van La Pointe du Pellegrin in Bormes-les-Mimosas perfect de sfeer weer van een ontspannen vakantie in de Var. Tussen turquoise water en het geurige pijnbomenbos zal deze plek u nog lang bijblijven door de pure schoonheid van onze mediterrane kust.

Vlakbij La-Londe-les-Maures en Bormes-les-Mimosas ligt dit prachtige strand op slechts enkele minuten van de camping!

Kleine kiezelstenen en fijn zand, een idyllische omgeving met uitzicht op de Îles d’Or amper 800 meter verderop. Gemakkelijk toegankelijk en beschaduwd dankzij z’n dennenbos. Soms het slachtoffer van z’n eigen succes als in de zomermaanden de bezoekersaantallen sterk toenemen.

Je komt er met de auto vanuit Bormes-les-Mimosas, parkeren in het privédomein van Léoubes (betaald) en de borden volgen naar ‘Cabasson Brégançon’. Daarna richting het strand van Pellegrin. Sneller kan ook, vanaf het plage de l’Argentière in La Londe-les-Maures via een smal pad met trappen.

  • Het strand von Pellegrin
    Le Pellegrin
    83230 Bormes les Mimosas
  • Latitude : 43.120536
    Longitude : 6.276606

SCHEMA'S Het strand von Pellegrin

Geopend; april t/m september