Het strand van l'Anglade

Het strand van l’Anglade in Le Lavandou – een trendy strand

zandstrand – parkeerplaatsen – douche – steile helling
georiënteerd op het zuiden/oosten – verboden voor honden

Op slechts 20 minuten met de auto van Les Jardins de la Pascalinette ligt l’Anglade, een groot strand dat perfect is voor gezinnen met kinderen. Op slechts 15 km van de camping, grenzend aan het grote strand van Le Lavandou, is de houten wandelpromenade (3 km) langs de zee tot de haven van Bormes-les-Mimosas een van onze favoriete plekken. Perfect voor hardlopen als je van sportieve vakanties houdt, een romantische wandeling, of gewoon om op een bankje te zitten en van de Middellandse Zee te genieten.

Het uitzicht is adembenemend: Port-Cros en Le Levant steken af tegen het turquoise en transparante water. Let op, voorzichtig! De zeebodem loopt snel af en het water wordt snel diep.

Douche op het strand en toiletten in de buurt.

Verschillende restaurants ter plaatse, een bewaakte zwemzone van mei tot september, een reddingspost en parkeerplaatsen in de buurt (ook voor mindervaliden). Om er te komen, neemt u de D98 richting Le Lavandou en rijdt u iets meer dan 12 km. Vervolgens neemt u de D559. Vlak bij de zee slaat u rechtsaf de D198 in om de parkeerplaats bij de markt te bereiken.

  • Strand van l'Anglade - Le Lavandou
    Avenue Vincent Auriol
    83980 Le Lavandou
  • Latitude : 43.128047
    Longitude : 6.363900